| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt necalificat direct la subiect happy. Am 18 ani, am terminat școala profesională 10 clase, fac la seral si nu ma pot angaja nicăieri. Am lăsat nu stiu cate cv-uri nu mi se raspunde la ele, vă rog o idee ceva ca vreau să-mi iau și eu o mașină dar n-am cum dacă n-am serviciu. Ei, vreau să-mi găsesc in Oradea, Cluj dar nu mă bagă nimeni in seamă zice că angajează necalificați dar nu raspunde la cv, nici nu se uită pe el.

1 răspuns:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Înscriere la biroul "forțele de munca" din cele doua județe si posibil sa găsești unde sa te angajezi. Daca nu ești luat in evidenta si te anunța când apare un post vacant. Succes!