| mary_1175 a întrebat:

A te angaja la Orange iti trebui oblibatoriu sa ai diploma de 12 clase(liceu) si bacul luat?
dar daca am doar scoala profesionala de 11 clase? dar ma pricep in comeniul IT si FINANCIAR... asa nu se angajeaza?

vreau un raspuns coerent. nu sa ma puneti sa intru pe site-uri.

dau funda

multumesc

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Nu cred ca e obligatoriu, depune cv si o sa vezi.

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Depune cv-ul si poate ai noroc, depinde insa pentru ce post si daca direct la Orange sau la firme intermediare ce lucreaza pentru Orange.

| mary_1175 explică (pentru mont):

Nu cred ca asi avea vreo sansa, ei tin obligatoriu sa am BACUL luat, pfffff
eu voiam ceva in domeniu financiar, adica sa incasez facturi sa incarc telefoane, sa dau sfaturi la clienti

| mary_1175 explică (pentru mont):

Au zis cei de la Orange. sa depun CV-ul la ei. sa fie cu noroc. mersi pentru raspuns

| mont a răspuns (pentru mary_1175):

Succes!

| mont a răspuns (pentru mary_1175):

Nu cred ca e obligatoriu, depune cv si o sa vezi.