| anonim_4396 a întrebat:

Am un semn vertical din naștere pe frunte în partea dreaptă.
El pleacă de sus și se oprește la sprânceană.
Nu este foarte accentuat... dar este vizibil dacă nu țin părul într-o parte ca să-l acopăr.

Vreau să urmez academia de poliție.
Mă respinge la vizita medicală sau este acceptat?

După cum spuneam, eu îmi țin părul într-o parte și astfel nu este așa vizibil.
De exemplu am prieteni care nu au știut că eu am semnul acesta pe frunte până nu m-am tuns și am rămas uimit.

Deci am șanse să trec fără ca nici măcar să-l vadă sau mă controlează așa la sânge? Să-mi dea părul la o parte să se uite.

1 răspuns:
| sunt0anonima a răspuns:

Eu cred ca nu e nici o problemă, adică, e doar un semn din naștere, dacă ești atât de pregatit, nu va avea nici o importanță