| OriPunemIntrebariOriNuMaiPunem a întrebat:

Buna seara tuturor! Sunt interesat sa urmez Academia de politie insa doresc ca inainte sa incep sa invat, sa fac acea vizita medicala pentru a sti daca sunt sau nu apt. Problema este ca nu am idee in ce constau aceste teste si unde le pot face. Am intrebat medicul de familie dar nu a stiut. Ma puteti ajuta? Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa te adresezi compartimentului de resurse umane de la Inspectoratul Judetean de Politie, acestia se ocupa cu recrutarea si iti vor indica unde trebuie sa faci vizita medicala.