| 02Florin97 a întrebat:

Am un semn din nastere asemanator cu o alunita situat pe frunte pe partea stanga, vreau sa stiu daca pot sa am probleme la proba medicala pentru admitere la academia de politie. Semnul e destul de vizibil dar pot sa il acopar cu bretonul. Vreau cateva pareri va rog.

4 răspunsuri:
| Piticotu_Raul_2001 a răspuns:

Ar trebui totusi sa te interesezi pentru ca au fost persoane care s-au nascut cu semne din nastere si de fapt erau tot felul cancer tumori limphon etc.

| Stefan_Similea_1995 a răspuns:

Nu are nicio legătură cu academia de poliţie. Semnul din naştere e ceva plăcut şi frumos. Nu te deranjează cu ceva.

| 02Florin97 explică (pentru Stefan_Similea_1995):

Asa am auzit si eu ca semnele din nastere nu am legatura. dar tot se considera semn distinctiv