| Andrei123aaa a întrebat:

Salut! As dori sa stiu cum se desfășoară vizita medicala pentru academia de politie. Vom fi dezbrăcați de tot? Cum ne controlează?

5 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Mergeți în policlinica MI din cabinet în cabinet.

De dezbrăcat te dezbraci doar așa

- la cabinetul dermatologie te dezbraci de cămașă sau tricou

- doctorul se uită să vadă dacă ai VITILIGO sau alte boli de piele sau tatuaje

- dacă ai pe corp ce am spus te pune să te dezbraci și de pantaloni ca să vadă dacă ai și pe picioare VITILIGO sau alte boli de piele

- dacă nu ai nimic pe corp doar cu cămașa dată jos NU te mai pune să dai și pantalonii jos ca să vadă dacă ai ceva pe picioare

Dacă nu ai nimic pe corp ești declarat APT de doctorul de la cabinetul dermatologie.

Ce ai auzit tu cu DEZBRĂCAT în pielea goală era cândva înainte de plecare în armată când era armata obligatorie.

| Ciprian09 a răspuns:

Nu mai fi asa frustrat tinere! Ce, ai căzut este?laughing)))

| Ciprian09 a răspuns (pentru Ciprian09):

Presupun ca ai și făcut multe vizite medicale unde te dezbraca complet nu? Ultima parte din msj de mai sus nu ți se adresează ție, apropo..bine,partea cu frustratul rămâne, nu poți sa răspunzi decent? Poate m-am grăbit eu la răspuns și nu am observat ce ai scris...
Nu te ai saturat sa fii roman?

| catalin09023 a răspuns:

Salut,

Da, esti dezbracat complet la anumiti doctori.
O sa primesti o fisa medicala in care sunt trecute diverse specializari (oftalmologie, dermatologie, neurologie), unde va trebui sa mergi (doctorul iti va face consultul) iar la final iti va pune parafa (daca esti apt la acel dr.)

O sa vezi cum e, nu te stresa de asa ceva. Pune burta pe carte ca mai e putin, succes!

| Ciprian09 a răspuns (pentru catalin09023):

La oftalmologie te dezbraci?