| Aidin2014 a întrebat:

as avea o intrebare eu lucrez in Anglia in prezent sunt in tara am venit datorita unor probleme de familie.
Mama mea doreste sa vina si ea cu mine in Anglia la munca dar engleza ei este de 4-5 din 10 deci nu stiu ce șanse ar avea sa isi gaseasca ceva de munca in Londra chiar daca am auzit de cazuri din astea dar totusii este un risc.
Multumesc si cine va merita funda va lua

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Aidin2014 explică (pentru darrio2007):

Intrebare e daca stie cineva mai bine decat mine daca are sanse sa isi gaseasca de lucru!

| darrio2007 a răspuns (pentru Aidin2014):

Cam slabute avand in vedere ca are si o anumita varsta si nu cunoaste limba mai deloc. Sa invete cuvintele uzuale din engleza, pentru inceput.