| FSAD a întrebat:

caut un loc de munca part-time intr-o multinationala in Brasov, sunt student la inginerie electrica, ma poate ajuta cineva cu un sfat?

3 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Orice hipermarket are programe part-time. Mai mult, sunt adaptate la programul studentului.

| Frank51 a răspuns:

Fa-ti cont pe ejobs, studentii sunt foarte cautati. Aplici la un job si te suna a doua zi. Ce an esti?

| Violleta2022 a răspuns:

Agentiile de recrutare a fortei de munca, sunt cele unde ar trebui sa-ti adresezi intrebarea.
Trimite-le CV-ul si explica-le ca esti interesat de munca in domeniul respectiv dar ca, programul de munca, trebuie sa fie dupa orele de la facultate, sau in weekend.