| AndreiSadMan a întrebat:

in curand voi fi student la Brasov, ma interesez de joburi part time, este un oras unde viata este destul de scumpa, salariile par a fi de 200-300 euro, nu exista o sansa sa se gaseasca ceva part time unde sa se plateasca, chiar 400-500 in centrul vechi? Caut asa ceva deoarece parintii nu ma pot ajuta si sa ma pot intretine imi este cam greu.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai șanse sa găsești la program de 6 ore un salariu de 1000 lei. Cam așa.