| Babygirl2001 a întrebat:

happy Caut un nume de channel pe youtube, ma poate ajuta cineva? P.S: Este un canal de adevar si provocare, parodii, nu stiu ce sa zic, in gen Tequila. happy Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Perseverance a răspuns:

Gen tequila ha? apaplatalaughing

| Mexx99 a răspuns:

Buna!
Uite,eu stiu ca Tequila a ajuns cunoscuta, dar tu nici intr-un caz nu trebuie sa o copiezi, sa faci ceea ce face ea deoarece nu o sa fii apreciata absolut deloc, uita-te pe youtube la videourile in care alte fete o copieaza pe Tequila..eu zic sa faci ceva diferit,asa cum a facut si Tequila la inceput,trebuie sa vii cu ceva nou,nu neaparat parodii, provocari si chestii de genu`asta. Eu zic sa iti folosesti numele tau adevarat! Mult succes, si poti sa te mai inspiri si din alti vloggeri de prin alte tari, mai putin cunoscuti, asa cum a facut si Doza de Has etc! Succes!

| Richardo69 a răspuns:

Bloopers Show adica boacane =]]]