| anonim_4396 a întrebat:

De 3 luni sunt in Cehia, am inceput munca totul e ok. Sunt la o agentie, multi oameni pleaca, multi vin, uni zic ca nu se fac bani, alti ca nu stiu ce si tot asa. Intrebarea este, daca iti place aici, te simti altfel, adica e totul ok nu ai probleme si toate cele, chiar daca nu faci multi bani sa te imbogatesti dar sa duci o viata normala, e ok sa ramai aici zic eu, adica tie daca iti place dar nu faci multi bani cat visai, trebuie automat sa pleci? Totul se rezuma la bani? Voi ce ziceti? Eu am 19 ani, eu zic ca am tot timpul din lume sa tot fac bani. Mie imi place aici si poate ma gandesc sa raman, dar vreau sa aud si alte pareri.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E mai important sa fii linistit si sanatos decat toti banii din lume. Lasa fraierii sa plece, tu bucura-te de viata. Pina la urma ce naiba faci cu atitia bani? Tii musai sa mergi sa iti faci poze in Dubai sa pui pe Facebook sa moara dusmanii? big grin