| monica2000 a întrebat:

Intrebarea mea este cum sa am mai multe persoane interesate pe blogul meu.

Răspuns Câştigător
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Pei.
Ca oamenii sa iti viziteze blogul, trebuie sa fie unul bun.
Cu "pincanterii" asa cum le spunem noiwinking.
Sa fie ceva cat mai nou care sa atraga priviriile.
Incearca sa lucrezi la el foarte mult daca vrei sa fie cel mai bun.
Bafta.

4 răspunsuri:
| anutza97 a răspuns:

Trebuie sa stii ce le place cititorilor in primul rand ce vezi ca i fascineaza de exemplu a aparut o melodie noua si a facut ravagi sau etc pentru a citi acel blog mi l poti da sa l vad si eu? daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| shorty93 a răspuns:

In primul rand blogul in sine trebuie sa fie interesant ( articolele, designul, etc. ) si in al doilea rand poti publica linkul peste tot pe unde apuciwinking! chiar si aici :d

| monica2000 explică:

Eu am un blog despre Webkinz, am scris despre : animalele mele, prietenele mele care au animalute, concursuri cu premi sau fara si pana acum am 6 persoane (m-am pus si pe mine). Daca vreti sa va uitati intrati pe tetileanumonica.blogspot.com si, daca vreti, pueti fi si voi persoanele mele interesate. Va multumesc.