| Feitan a întrebat:

stie cineva vreun site care te invata Python care cu adevarat merita sa platesti?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

încearcă learnpython.org sau freecodecamp.org. Sunt gratis dar chiar te învață ce trebuie.

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu plati aiurea, invata de pe tutoriale gratuite si apoi experimenteaza singur coduri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atat de multe tutoriale pe net daca vrei sa inveti online incat nu vad de ce ai plati

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Aia de la JetBrains au creat nu demult cursuri gratuite de Kotlin, Java si Python. Ai putea arunca o privire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si cursuri gratuite in care te invata asa ceva! Sunt unele chiar bune