| Dobrin_Andrei_1998 a întrebat:

unde pot sa gasesc modele de examene psihologice cum se dau la academia de politie, militara si toate celelalte? Daca puteti sa-mi dati un link ar fi minunat. Multumesc anticipat. Funda.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU se găsesc pe net modele de teste psihologice de la Poliţie/Armată/Pompieri/Jandarmi sad

Toate cele bune!

| RoCkKiD a răspuns:

Greșești crezând că e un „examen", este mai degrabă o evaluare independentă de pregătirea ta anterioară. Chiar dacă ți-ar da cineva testele nu o să te ajute cu nimic.

| Anddreee a răspuns:

Nu poti gasi asa ceva. Nu sunt publicate. Poti doar sa dai peste cineva care sa-ti povesteasca cum a fost.

| IQ a răspuns:

Tocmai de asta este psihologic...sa vada cum reactionezi in situatii noi...la stres!