| 7uuuu7y5yg a întrebat:

Vin cu o intrebare mai ciudata. Ce as putea face sa imi creasca parul din cap mai repede? P.S. sunt baiat.

7 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Vrei sa fii rocker?

| Ady117 a răspuns:

Să îţi pui perucă până îţi creşte. laughing
Acum serios vorbind... Nu cred că poţi face aşa ceva. Dacă vrei să-ţi crească mare în aşa fel încât să-l prinzi în coadă, trebuie să aştepţi cam 8 luni, chiar 1 an.
Depinde cât de mare îl ai acum.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa te mai nasti o data dintr-o familie cu par bogat si cu crestere rapida. E o chestie genetica si toate "leacurile" alea cu cresterea parului mai repede sunt aiureli de luat banii de la oameni.

| IonitaMarias a răspuns:

Iti lipesti o peruca de par

| kysu a răspuns:

Trebuie sa astepti pana va veni momentul sa creasca singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cap? Tu ai par in cap? Esti o minune a anatomiei!

| 7uuuu7y5yg explică (pentru cfrtobias):

Da, vreau sa fiu rocker.