| denycriss12 a întrebat:

Ce as putea face sa imi creasca parul mai repede?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci o mască din ulei de ricin, vitamina A și gălbenuș de ou.
Pa, pa.

| Pricked a răspuns:

Într-un timp îmi ungeam cu ulei de ricin rădăcinile firelor de păr înainte de baie. Nu ştiu dacă chiar funcţiona sau dacă doar aveam impresia asta, laughing.

| ShadoWCrist a răspuns:

Nu cred ca exista alta varianta, decat cea de a te duce la plafar si sa vezi daca au ceva pentru cresterea parului.
Bafta!

| RobertSteaua02 a răspuns:

Nu te tunde laughing

| Gheorghiu_Alexandra_1998 a răspuns:

Folosește ulei de măsline

| 1girl a răspuns:

Am aceeasi intrebare si eu, ti-ai putea pune extensii, sau intreaba un specialist cam la ce timp ar trebui sa te tunzi