| Negrea_Mihai_1999 a întrebat:

.. vreau o parere. Vreau sa-mi fac o casa...Ce ar fi mai bine? Sa fac mai intai posliceala si sa ma angajez ca asistent unde dau la spital sa ma bag inca 300 mil plus ce mai dau si la scoala sau sa plec doi ani sa strang bani in strainatate si dupa sa ma apuc de ceva scoala?

Răspuns Câştigător
| vampyremisa a răspuns:

Sincer, cel mai bine te gandesti si la posibilitatea de a cumpara casa. Fa ce iti place. Din medicina nu se fac bani buni. Fa ce iti place si te va ajuta enorm, vei munci cu spor, si faci bani mai bine cand nu ai grija ca iti urasti jobul.