| alexandru_4652 a întrebat:

Salut tuturor am si eu nevoie de ajutorul vostru. ma gandesc sa dau la facultatea de educatie fizica si sport. la kinetoterapie. calificarea va fi in principiu recuperator fizic. kinetoterapeut doresc sa stiu in bucuresti daca se cauta persoane cu asemenea calificare si cam cat este salariul mediu... adunat cu bacsisurile. multumesc frumos.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și nici nu ai intrat la facultate că deja vrei să primești "bacșiș"!
Tu ce vrei, bani cu forța sau pasiune cu mulțumire?
Pa, pa.