| Ciprian1994 a întrebat:

Salut un inginer in domeniul energetic cat castiga daca are doar licenta,dar cu master? Vreau sa dau la facultatea de inginerie mecanica, industriala si marititima. Specializarea este energetica industriala.Dau funda happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie? totul depinde de unde te angajezi, cat de bun esti

| Themisterman a răspuns:

Referitor de inginer nu este necesar sa pui intrebari la TPU?
Ar trebuie sa consultezi cu oameni de specealitate inginer.
Toti de aici sunt niste invidiosi si prosti care pune intrebari nici nu a dat bacul.
Fii serios ca aici nu te va ajuta nimic, apropo si eu nu te pot ajuta nimic si nu stiu nimic in specealitate ta.

| Ciprian1994 explică:

Din cadrul universitaii Ovidius din Constanta