| Gabriel2606 a întrebat:

Salut. Vreau sa devin conducator de metrou. Cum e cu scoala si cu studiile? Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Ai pile, te-ai scos și cu școala, mergi, te înscrii și cu pile ai diploma.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Minim liceul, posesor de permis de conducere (cu un minim de experiență) toate categoriile și un curs de specialitate.
Mergi la birou la ei și cere mai multe detalii privind o posibilă angajare.
Mult succes!

| Iote a răspuns:

Daca ne spuneai "scoala am, nu asta e problema", stiam ce sa-ti spunem mai departe. Asa insa, in afara de "fa scoala" nu putem spune altceva. Intreaba-ti "pila" ce scoala sa urmezi.

| 1234568807 a răspuns:

Nu inteleg de ce ti-ar trebui pile pentru o asemena munca, si legat de studii din cate stiu eu iti trebuie liceul

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Conducător de metrou... laughing
Bine că nu vrei să te faci pilot de submarin.