| Andres2013 a întrebat:

Salut.Vreau si eu sa castig ceva, orice, nu conteaza, in viata asta n-am castigat nimic.Nu conteaza orice poate sa fie, va implor.
Lasati-mi niste site-uri cu concursuri serioase, multumesc!

2 răspunsuri:
| millyca a răspuns:

Poate ai castigat multe lucruri, dar nu iti dai seama, pentru ca nu sunt stantate pe o hartie. Nu stiu la ce nivel esti, scoala, liceu, serviciu? In scoala ar fi, teoretic, mai simplu, pentru ca sunt organizate tot felul de concursuri. Totul este in functie si de aptitudinile pe care le ai.

| Andres2013 explică:

Mars