| edy023 a întrebat:

Salutare as putea avea probleme la inrolare in legiunea straina daca fumez?

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Nu cred ca va fi o problema, dar nu stiu daca vei mai fuma! Am un prieten care a fost cativa ani, si sincer nu prea te mai intelegi cu el! In primul rand nu ii place sa vorbeasca despre asta (fie ca nu are voie, nici nu stiu) si pare afectat de ce a facut si vazut pe acolo! Stiu ca a fost prin ceva misiuni in Africa(desigur nu stiu daca m-a mintit cu locatia sau nu)! Ca idee e pentru oameni duri si cu caracter de fier! Mai stiu pe cineva care a fost in Afganistan dar cu armata si la zgomote se trezea din somn si sare jos pe burta(in prima luna)!

| necdannec a răspuns:

Nu vei avea nici un fel de probleme.