| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Lucrez ca si instructor de fitness de aproape 2 ani si mi se pare de rahat, ce imi recomandati sa schimb jobu?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

De ce ti se pare de rahat tinere? ai intmpinat probleme da aici pe gusa si te putem sfatui poate.
Pe de alta parte daca esti un instructor bun iti faci o paleta de clienti si poti castiga ceva banuti pe langa salariu.
Pe langa asta ai posibilitatea sa antrenezi multe femei misto, mai pui mana pe o buca un san, nu e corect cum faci aici nu e corect aiciwinking gandeste smart nu cred ca ai vrea o meserie de sudor de ex happy