| Marinela_8741 a întrebat:

Salutare TPU, as dori sa aflu care este cea mai buna cariera.Ma poate ajuta cineva? Plizzzzz!

Răspuns Câştigător
| SOHEY a răspuns:

Adica sa faci bani cariera sa vinzi masini e buna dar trebuie sa ai bani si sa te ajute cineva adica sa ai un asociatsper ca team ajutat.imi dai funda plzz?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aceea pentru care ai calitatile necesare si iti place mai mult. Esti singura in masura sa alegi cel mai bine si sa decizi. Numai bine!

| MimiPopescu a răspuns:

Cea mai buna cariera este cea de la Buzau. Piatra sparta de cea mai buna calitate.
Daca te referi la o meserie care sa iti aduca succes.depinde de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna cariera tu o afli...du-te pe ce iti place... daca te referi ca bani faci din justitie, lautarlaughing si sunt destul de multe dar acum ca e si criza e cam urat nu se gasesc bani

| bamse a răspuns:

Fa-te medic. Stomatolog de preferat. Dar asta daca esti o persoana serioasa si cu burta pe carte.

| dafna a răspuns:

Cea care iti place cel mai mult, cea care se potriveste conceptiilor tale despre lume si viata, cea pentru care ai aptitudini.

| Mary_7181 a răspuns:

Dupa parerea mea profa de engleza.Tu te descurci bine cu English.Si sper ca iti va reusi.Iti doresc multa bafta pentru viitor!

| Mary_7181 a răspuns:

Dupa parerea mea profa de engleza.Te descurci de minune la engleza.Iti doresc bafta pe viitor