| Ungurean_Andrei_1999 a întrebat:

Salutare TPU. Dau funda.
Am aplicat pentru a fi curier la Glovo in Suceava si am comopletat formularul/interviul online. Cam dupa cat timp o sa ma sune sa vad daca m-au acceptat sau nu?
Ps: am aplicat acum 3 zile, mai am sansa sa ma sune? Tin sa mentionez ca am aplicat pentru orasul Suceava.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca sunt mai multi canditati, nu esti singurul.
Nu ai decat sa astepti.
Nu avem cum sa iti estimam un timp de raspuns pentru ca nu cunoastem procesul lor de recrutare si pe ce criterii selecteaza ei concret.

| GabrielGL a răspuns:

Asteapta sa te sune cei de la glovo si iti vor da ei toate detaliile prin imail ce ai nevoie reguli etk

| Ungurean_Andrei_1999 explică (pentru GabrielGL):

Nu stii cam in macim cat timp vor suna?