| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Am 16 ani stau in orasul Baia Mare si vreau sa devin curier la Glovo. Am cautat un nr. de telefon sau un email unde as putea contacta o persoana din cadrul Glovo insa nu am gasit nimic. Pagina prin care poti face cererea de a deveni curier spune ca trebuie sa am minim 18 ani desi am mai vazut baieti sub 18 care faceau Glovo. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea care lucreaza la glovo o fac prin firme partenere care angajeaza curieri si nu se va complica nimeni cu minori. Daca ai vazut baieti minori care livreaza de ce nu i-ai intrebat cum fac? Sau de pe contul cui livreaza?