| Catalin_Oprita_1989 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot scoate bani de pe Youtube? Adica cum ii primesc in mana sau in card? Ce trebuie sa fac ca sa ii castig?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ca sa poti scoate bani din youtube, ai nevoie de mii si mii de vizualizari la videoclipuri, nu numai la unul singur. Parteneriat poti face cu Machima, unde la fiecare 1000 de vizualizari la acel videoclip, primesti 1$.

1 răspuns:
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Ca sa faci bani pe youtube trebuie sa ai cat mai multe vizualizari la videoclipuri