| Radu994 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa fac bani pe internet.Imi puteti recomanda un site.Nu vreau sa castig cine stie ce bani, dar vreau sa ii primesc direct pe card fara PayPal sau alte chestii din astea.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork.com
se platesti bine proiectele de cpp

| GabiDumitrescu a răspuns:

Va pot recomanda eu vreo cateva de sondaje care chiar platesc, dar discutam de bani PUTINI. Si va mai pot recomanda si un site care plateste pentru taskuri de genul analizat rezultate de cautare, imagini, si altele, dar la fel, bani PUTINI. Dati-mi adresa de mail in privat si va invit/arat ceva sume.

| Dismally a răspuns:

Orice site cu tutoriale. Inveti sa fac ceva, orice si pe urma vei castiga si bani.

| SERIALS a răspuns:

Sunt curios si eu

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa chestionare online
dar nu vei primi bani, vei primi bonuri valorice
http://www.exprim.ro/

| Deserth a răspuns:

Nu exista asa ceva. Du-te la munca nu mai umbla cu cioara vopsita!

| Andrei007007 a răspuns:

Aoleo prietene, un barbat trebuie sa munceasca tot timpul ca sa castige bani pentru familia lui, tu ce faci? Cauti de munca pe internet? Daca nu sti programare, call-center sau chestii din astea nici nu incerca sa castigi bani pe "internet" ca nu ai cum, nu poti lucra pe santier de acasa sau sa dai cu matura virtual, inca nu s-a inventat asta, mai asteapta inca 100 de ani si dupa te poti apucawinking

| stefansteven a răspuns:

Cumpara actiuni, oamenii bogati nu muncesc pentru bani