| LoredanaXD a întrebat:

.. imi ziceti cu ce medie pot intra la Liceul Mihai Eminescu din Botosani?big grin

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Incearca cu media 9. poate o sa reusesti big grin tongue... te pup

1 răspuns:
| Eu_5933 a răspuns:

Hi loredanahee hee... pai depinde de ce profil vrei: la stiinte sociale anul trecut ultima medie a fost de 9. 01, la MI 8. 80, la stiinte ale naturii 8. 85 iar la bilingv a fost de de 8. 07... dar depinde in general de ce medii sunt anul acesta, pentru ca acum 2 ani cand am intrat eu la liceu au fost medii mai marihappy
oricum sper sa intri, CNME e cel mai fain liceu din oras big grin