| AndreeaRm a întrebat:

Salutare tuturor am văzut anunțul de la Eurofrutas în Spania la capsuni pe olx și publi24, îi știe cineva sau merita sa te duci acolo?
Sunt țepari? Ca sa știu din prima, cine s-a dus acolo și cine ii știe

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Parerile si experientele vor fi intotdeauna diverse... Poti cauta firma pe google sa vezi daca exista si de cand exista si eventual daca are recenzii.

| Bennyzgz a răspuns:

Buna Andreea. Inainte de ceea ce vezi pe net, documenteaza-te foarte foarte bine de conditiile care ti se ofera, analizeaza cheltuielile pe care le vei avea (si mai adaugi inca 200€ pentru lucruri neprevazute pentru orice eventualitate). Eu am fost plecat in Spania din 2007-2023. Ai foarte mare grija, lucrurile nu sunt intotdeauna asa cum par.