| yonutz888 a întrebat:

Salutare tuturor. De la toamna as vrea sa incep cursurile Scolii Militare de Subofiteri Jandarmi din Dragasani. asta presupunand ca iau examenul de admitere. Vreau sa stiu daca este cineva care a absolvit-o sau este elev in momentul de fata. M-ar interesa in general conditiile de acolo! big grin Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hendra a răspuns:

Buna.Un verisor de al meu a facut aceasta scoala.Din cate stiu de la el se intra destul de greu si te mentii greu daca nu iti place intr-adevar sa faci asta. Daca esti convins ca asta iti doresti si ai ambitie poti sa treci peste orice conditie.Bafta la admitere.