| JustMe_8048 a întrebat:

SALVE! am 14 sunt in clasa a 8a am 1.77 m inaltime si 55kg. Vreau sa merg la liceul militar din Campulung Moldovenesc.Am mediile peste 9.Si m-ar interesa modul de admitere si probele care se dau perioada de inscriere.La probe m-ar interesa si timpul acordat trecerii probeti etc,

2 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Cel mai bine e sa te interesezi chiar tu...
Oricum, uite site-ul liceului.Aici vei afla destule.
http://www.colmil_sm.forter.ro/

Succes.

| mmary a răspuns:

Eu nu stiu decat ceva ceva de pe la colegii mei care au vrut sa dea la liceul militar anul trecuthappy atunci au fost 10 locuri pentru fetebig grin si mult mai mmulte pentru baieti... ultima medie fiind 9, saptezeci si ceva... ele nu au intrat din pacate desi aveau medii cu 10 sutimi mai mici.straight face este foarte greu crede-mastraight face te duci la alba iulia pentru probele care se dau si anume psiholgie mate si romana si sport din cate stiu. timpul difera in functie de materiehappy sper sa intri unde-ti doresti succes!:* la baieti e mult mai usor credhappy

happy