| IonuţR1995 a întrebat:

Spania sau Anglia?

Răspuns Câştigător
| Guti14Haz a răspuns:

Depinde si ce limba stii sa vorbesti mai bine. Spania este foarte frumoasa, dar avand in vedere ca ai pus aceasta intrebare la cariera ma gandesc ca ai vrea sa muncesti in una din aceste tari, iar la acest capitol din ce stiu sta mai bine Anglia.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Marea Britanie partea urata e ca dai mult de indieni si musulmani, aia e tara cu cel mai mare numar de tigani din pacate. E fain mersul pe stanga cu volan pe dreapta e civilizatie in trafic, se mananca numai la fast food ca nu au habar sa faca mancare acasa, vremea e faina rece si ploaie la misto nu ii trage asa tare. Spania e mai mare vara e o caldura de iti vine sa iti bagi p.a in ea si numarul imigrantilor nu se apreciaza asa mult cum e in GB nu se simte daca nu mergi in Madrid, Barcelona desigur sau Sevilla. Sa stii ca atat in GB cat Spania femeile isi urmaresc interesele nu te baza ca ai sa gasesti jumatatea vietii, profita de baietii buni nu stiu sa iubeasca

| Drimmero a răspuns:

Anglia!

| Florentina9210 a răspuns:

Germania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania, imi pare mult mai frumoasa

| MihaiGe a răspuns:

Anglia este o tara civilizata (nu spun ca Spania nu este), frumoasa cu multe atractii turistice cunoscute in lume de vizitat + ca vei putea beneficia de invatarea limbii engleze intr-un spatiua nativ.

Parerea finala : Anglia.

| ABCD122 a răspuns:

Anglia.

| mnbvf a răspuns:

Spania.

| Tpuist a răspuns:

România.

| Softe a răspuns:

Anglia

Răspuns utilizator avertizat
| anonim205647 a răspuns:

Anglia

| RastaGeorgiana a răspuns:

Grecia

| Alecu_Ioana-Maria_2000 a răspuns:

Spania

| Bebelucelu a răspuns:

Anglia

| Dumitrescu_Mihai_1994_ARUR a răspuns:

Uite aici cateva sfaturi si notiuni de baza daca te hotarasti sa incepi o noua viata in UK : https://www.romani-in-anglia.ro

| AllyHeart a răspuns:

Spania

Întrebări similare