| Joker3134 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste facultati care ajuta pe viitor.Dar sa pot face fara frecventa.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La FF s-ar putea să nu prea ajute (dacă te interesează calitatea învățării). Dacă te interesează numai diploma, atunci te înțeleg. Orice hâtie de genu' de la orice facultate, e bună

| doctorandus a răspuns:

Daca ai noroc in viata, orice facultate e buna. Daca n-ai noroc, niciuna nu e buna.

| Arthiom a răspuns:

Facultatile cele mai de viitor sunt electronica, telecomunicatii si tehnologia informatiei; automatica si calculatoare; informatica; si mai era ceva legat de domeniul auto, nu mai stiu exact cum ii zice. In fine, ideea e ca la facultatile astea ai cele mai deschise orizonturi, domeniile pentru care sunt pregatiti studentii in ele sunt intr-o continua dezvoltare, si intotdeauna vor fi cautati noi angajati.

| Anon31241212 a răspuns:

Toate facultatile te ajuta pe viitor mai ales daca esti pasionat de ce faci. Gandeste te spre ce ai afinitati. Nu exista,, facultate care te ajuta pe viitor,,. Daca faci ce ti place o sa devii cel mai bun in domeniul respectiv. E nevoie de specialisti in toate domeniile.

| Dudu22 a răspuns:

Alexandru Ioan Cuza din Iasi