| NimeniDarCineva a întrebat:

Stie cineva ce materii sunt la profilul STIINTE SOCIO-UMANE?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Se pune accentul pe romana, istorie, geografie, religie, si pe limbile straine.Ca discipline de profil ai logica, sociologie, psihologie, economie, filosofie si educatie antreprenoriala, dar sunt materii care se fac la toate specializarile. Daca bacul va ramane in forma actuala vei da din romana, istorie(cls a12a) si la alegere intre materile de profil(logica, etc)si geogra.
Eu am terminat ss si a fost foarte ok. Bafta!