| minteoan79 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa fac un sait

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rakebackace a răspuns:

Blogger.com Nu-i doar pentru bloguri ci poti s faci si un site functional. eventual cumperi un domeniu, hostingul il fac ei.

| rakebackace a răspuns:

Cred ca in romana si denumirea "site" este gresita. Daca tot te obosesti sa scrii poate raspunzi si pe subiect sau cel putin ceva folositor. Un banc sau orice altceva e mai bine decat tentativa asta de a a parea mai inteligent fara a spune nimic de fapt

| catii1455 a răspuns:

Poate un forum? daca e asa atunci mergi pe forumcreativ.ro
sau blog? atunci acceseaza : www.blogger.com

| minteoan79 explică:

Da un sait stii

| minteoan79 explică:

Da

| sangre a răspuns:

Invata mai intai sa scrii... apoi apucate de "site-uri" apropo se scrie site

| sangre a răspuns:

Pentru RakeBackACEro, ai auzit de neologisme? sau de cuvinte imprumutate cum ar fi "vis a vis" sau altele