| Petronela_9133 a întrebat:

Stie cineva cum se poate accede la functia de mediator juridic? Sau ce sanse sunt sa poti face cariera ca mediator in Romania?

Răspuns Câştigător
| narcis13 a răspuns:

Trebuie sa participi la un curs de formare.Nu este necesar sa fii absolvent de Drept. http://www.mediere.org.ro/

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți trebuiesc mulți bani, 4000 ron pe an.
Pa, pa.

| ikram a răspuns:

Cred ca trebuie sa fii absolventa a unei facultati de drept. Si sunt destul de mici sanse sa faci o cariera din asta in Romania. Pentru ca romani nu sunt familiarizati cu chestiunile astea.

Răspuns utilizator avertizat