| TicTacUser a întrebat:

Stiti niste servere de cs war3+respawn? sau cu zombie dar tot respawn.si daca se poate sa nu fie de experti pls.big grin.mersi anticipat

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War4.e-like.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tampi? cauta pe net NET ca de aia exista GOOGLE laughing intra pe google si scrie sv de cs
war3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu de war3ft si respawn war3ft.starcs.eu

| Ryuunosuke a răspuns:

War3ft.cs1.ro O sa iti placabig grin e cu respawn

| MihaiYou a răspuns:

Relax.Cs1.Ro - War3ft + Respawn.

| TheVip a răspuns:

ST.Ansecond.Ro - respect_cena21 / alx_private / stolea7 pentru admine happy

| LeGenDarBoy a răspuns:

Respawn.NetFun.Eu este cel mai bun, recomand, eu am primit si admin dupa 50 ore jucate. happy

| Nwbie a răspuns:

Hero.laleagane.ro; hero.ansecond.ro; kill.cracky.ro; si cam atatea stiu eu ee da mai e hero.indungi.ro si hero.csreddevil.ro

| ValentinLOST a răspuns:

Elite2.gamelife.ro server war3ft+respawn+cufere mod...ip:84.247.54.21:27015