| VortexLuz a întrebat:

Știe cineva ce trebuie să faci dacă intri în Poliția Militară, care ar fi salariul de început și ce trebuie să ai pentru a intra?

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ca să intri la politie militara trebuie mai întâi sa intri in armata, după sa termini perioada de instrucție. Da trebuie sa tragi tare sa iei cat mai multe puncte la dosar pentru ca locurile la politia militara sunt cam cumpărate de fraierii cu pile si relații. De salariu depinde unde dai, soldat, ofiter etc.