| Casian76 a întrebat:

Tot aud că urmarea unei facultăți de jurnalism sau marketing te duce spre șomaj pe termen lung și ca nu este un domeniul de viitor.
Este adevărat? Ce părere aveți despre aceste domenii?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pai cam asa e laughing ce mai faci cu jurnalismu azi? Mai nimic. Revistele si ziarele dispar, maxim ce mai activezi pe site-uri online si daca chiar esti norocos la TV dar si acolo multa bataie de cap, mancat intre ei si cate si mai cate, e un domeniu care pare prietenos din afara dar ascunde multe nasoale