| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de a continua pe domeniul marketing în facultate?

4 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Abandoneaza si apuca-te de ceva serios.

| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Eu nu inteleg chestia asta. Spune despre ce e vorba, daca nu-mi dai argumente n-am de ce să renunt...

| StrongHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai pus intrebarea daca are rost sa mai continui inseamna ca ceva iti spune sa renunti,daca stiai ca pentru asta esti facut sau ca te poti mentine pe domeniu nu puneai intrebarea asta.
Acelasi lucru, am vazut intreba cineva daca e tarziu sa te apuci la varsta x de box si i s-a raspuns la fel, daca ai dubii inseamna ca nu e pentru tine si ar trebui sa renunti, daca in schimb esti sigur ca e pentru tine nu ar trebui sa pui intrebarea, ci sa continui pe domeniul ales.Succes!

| Speranta12 a răspuns:

Stiu romani care s-au imbogatit din marketing.