| taylor a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de jurnalism?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Jurnalistica este maseria cea mai interesanta din lume cunosti o multime de lume esti mereu in miscare, esti o vedeta. Pana si cei mai putrnici oameni din lume se tem de jurnalisti. Facultatea de jurnalistica este o facultate foarte buna.

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Totul tine de persoana.Trebuia sa ai talent, chemare pentru asa ceva.

| carminaburana43 a răspuns:

Totul depinde daca iti place...nu exista ca omul sa nu reuseasca intr-un domeniu care-i sa-i placa... dar daca nu-i place...

| Aries90 a răspuns:

Nu stiu multe, dar as vrea sa aflu, caci eu sunt la profil de filologie- jurnalism. thinking

| danutza a răspuns:

Daca ai talent si credibilitate f binehee hee

| taylor explică:

Este cineva la jurnalism? vi se pare grea?:-s

| Sabwy a răspuns:

Acolo vreau sa dau si eu...love struck Love love struck Jurnalismul=viata mea

| mioara a răspuns:

Este o idee foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii sa minti bine...ai sa iei toate examenelerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt a12a.profil tehnologic, nu stiu la ce as vrea sa dau. mi se pare foarte interesant la jurnalism... este greu? cred ca mi-ar placea foarte mult. incerc sa aflu cat mai multe despre asta ca sa pot sa iua decizia cea mai buna. as vrea un sfat.multumesc!

| spin a răspuns:

Miroase a vedetabatting eyelashes)

| teopinkrose a răspuns:

Mie nu mi se pare jurnalismul o cariera, dar asta conteaza de tine. Daca asta vrei sa faci, asta faci! Nu te opreste nimeni!

| laly_7166 a răspuns:

Are mare dreptate stefan. jurnalistica chiar este o meserie foarte interesanta, dar este si putin greu pana te obisnuiesti. dar trebuie sa iti placa si atunci nu vei avea ce comentahappy...detii multe informatii, esti la curent cu tot ce se intampla si e f frumos cand faci asta si din placere. iar cand pui suflet in ceea ce faci, totul este perfect! mult succes:*