| Renatho a întrebat:

Un curs de barman ok,care sa imi caute si job, unde pot gasi?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu exista asa ceva! --- doar firmele care nu detin o autorizare ANC pentru a functiona ca si furnizor de servicii de formare profesionala se folosesc de promisiuni mincinoase pentru atragerea potentialilor cursanti.Aceste firme "tepare" NU POT sa elibereze certificatele de calificare profesionala si de absolvire legale si recunoscute national si international.
Orice certificat legal si recunoscut( fie ca este de calificare, fie ca este de absolvire), POARTA ANTETUL Ministerului Muncii si Solidaritatii Sociale si al Ministerului Educatiei si Cercetarii.

1 răspuns:
| Diavolcata a răspuns:

Pai depinde de unde esti, trebuia sa specifici si asa imediat iti spuneam cateceva incearca aici, http://www.qubeagency.ro/scoala-barmani/. Succes!