| RobyRobyhbuhwa a întrebat:

Un slogan pentru un magazin de Articole de Pescuit?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

știi cum zic pescarii: fir intins!

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Vrei sa agati ceva? O alga, o radacina? Avem carligul potrivit. Daca gresesti, poti prinde si un peste.

| Sssofia a răspuns:

Dacă vrei să pescuiești
Aici totul o să găsești

| CL0SED a răspuns:

"Echipamentul perfect pentru capturarea momentelor memorabile!"
"Fii maestrul apei cu articolele noastre de pescuit de încredere!"
"Explorăm adâncurile împreună - magazinul tău de articole de pescuit!"
"Pasul tău către pescuitul perfect!"
"Pășește în lumea capturilor de neuitat cu echipamentul nostru de top!"
"Pregătește-te pentru aventuri peștești cu articolele noastre specializate!"
"Când pescuitul devine o artă, noi suntem partenerul tău de încredere!"
"Unelte de pescuit de calitate pentru pasionații adevărați!"
"Fii în controlul mării cu echipamentul nostru performant de pescuit!"
"Îți aducem pasiunea pentru pescuit prin produse de cea mai înaltă calitate!"