| anonim_4396 a întrebat:

Unde credeți că este mai bine să profesez că asistent medical vorbind din toate punctele de vedere, în Germania, Anglia sau in România?

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Germania.

| Issabelle6789 a răspuns:

Eu locuiesc in Germania de 3 ani si sunt foarte multumita de sistemul medical.Cunosc medici romani care sunt de mult timp aici si nu s-ar intiarce in Romania.Deci eu zic Germania.Despre Anglia nu prea stiu ce sa zic

| annempp a răspuns:

In Germania cu siguranta.

| Diamondjadenguyen a răspuns:

Spitalul militar, 35.000 pe luna sau si mai mult depinde daca ai si facultate.