| onecika a întrebat:

Vă salut. Eu iarăşi vin cu această întrebare :
Ce bloguri citiţi şi de ce?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Sunt abonat la vreo 20-30, in general thenice, marketing afiliat.
Dar si vreo 7 personale, oameni care scriu funny si/sau care au ceva de spus.
Nu citesc bloguri de victima si suflete zbuciumate, care se plang ce grea e viata si ce tara de rahat avem.
Nu citesc funny pages, gen bancul zilei si blabla.
Dar sunt oameni pasionati de orice, poti avea succes si cu blog de pescuit atat timp cat stii ce spui si vii cu ceva util.
Succes

| ZeHelp a răspuns:

Cele care ma inspira, de obicei legate de spiritualitate, gaming si cotidian.