Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Sunt stundent la Universitatea Transilvania Brasov, inginerie tehnologica si management industrial, specializarea inginerie economica industriala, anul 2, m-am obisnuit cu greu indiferent despre ce a fost vorba. va intreb care ar fi posibilitatile de angajare in acest domeniu care sa merite(salariu maricel) in jurul brasovului si ce alte optiuni as avea sa fac in acest oras pentru a-mi mari finantele? sa fac un master dupa? as fi vrut sa intru la cibernetica si informatica econimica dupa ce termin dar nu cred ca am medie de intrare.ce sfaturi imi dati pentru a-mi crea o situatie buna in viata dpdv financiar?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Termina tu facultatea cu medie foarte mare si vei gasi de lucru pe bani bunicei.

| Danişor a răspuns:

Salut! pai sfatul meu ar fi sa termini tu facultatea cu medie foarte mare daca se poate si vei gasi de lucru pe bani bunicei sa zicem.Mult noroc si bafta!