| Derkes a întrebat:

Vreau sa dau la armata si nu stiu cum ma pot pregati pana in iulie.La fizic nu sunt wow, sunt putin plinut si obosesc foarte repede. Imi puteti da cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Angela_Maria_2001 a răspuns:

Nu conteaza daca ai muschi sau burta, am cunoscut chiar multi in armata cu burta ceea ce conteaza este ca tu sa trece probele sportive.
Schimba-ti dieta, mergi la sala, fa multa alergare! Incepe cu alergari scurte si incete asa corpul se va obisnui si nu vei mai obosi atat de repede, succes!