| goldenbullet a întrebat:

Am o problema. As vrea sa merg la armata, dar obosesc destul de repede si nu stiu cum as putea sa iau probele sportive (cea de alergat 2000 de m.). Imi puteti da ceva sfaturi si daca gasesc ceva "vitamine" care m-ar putea ajuta? V-as fi recunoscator.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici o problema, rezolva intii blocajul asta mental pe care il ai, antreneaza-te, si o sa reusesti.

| Wr3nch a răspuns:

Vezi ca vitaminele alea se vad la analize laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wr3nch):

Doar daca baga stero, daca baga suplimente cum ar fi oxidul nitric nu o sa se vada nimic happy

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin86):

Da, dar din pacate multi aleg stero pentru rezultate mai rapide.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wr3nch):

Asta pentru ca multi sunt retardati.