| dimadimu a întrebat:

Vreau sa incep sa invat limba italiana. va rog foarte frumos cine doreste sa ma ajute sa scap de aceste primele greutati sa-mi scrie. multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Indragosteste-te de un italian/a laughing. O vei invata rapid! Asa ca mine laughing

| Anca a răspuns:

Nu prea stiu sa predau o limba pe care nici eu nu o stapanesc! Nu-s cea mai buna profesoara de italiana. Altfel te-as ajuta cu placere.

| RoxAnana a răspuns:

Ia-ti un dictionar

| dimadimu explică:

Anca ai putea sa ma ajuti pentru inceput... plizzz

| dimadimu explică:

Insa pentru inceput ma poti ajuta anca, cred ca [pentru inceput te descurci

| dimadimu explică:

Cine ma poate ajuta cu o carte sau cu un film in italiana sau ceva de genul acesta va rog foart mult...